Už se to chystá!!! Mocer 2022 je v tisku (na e-shopu ho vyhlížejte začátkem října); dolaďujeme kouzelné akvarelové samolepky a navazuji pro Vás nové originální záložky s minerály. Krásné dny! Gabi
Akce Efekt lupa
  • 1 z 3
 

blok PLÁNUJÍCÍ

5 hodnocení
 

Luxusní tečkovaný blok s praktickými plastovými deskami a papírovou obálkou.

Obsahuje 80 listů (160 stran) rozměru A5. 78 listů je tečkovaných (0,5x0,5cm) a 2 listy (první a poslední) jsou čistě bílé. (Zlevněná varianta má o něco menší počet tečkovaných listů - min. 65ks.)

Součástí bloku je bílá gumička na zavření diáře a na umístění tužky (gumičky funguje také jako záložka).

Vhodný na poznámky nebo jako zásobárna tečkovaných listů do diářů Mocer.

Skvělý také na bullet journal.

Nejoriginálnější tečkovaný blok na trhu.

Dostupnost Zvolte variantu Skladem (3 ks) Momentálně nedostupné
Varianta
Běžná cena - 365 Kč od 365 Kč
Ušetříte - 32 Kč (–9 %) 32 Kč (–9 %)
365 Kč 333 Kč od 333 Kč
   
Kategorie bloky bullet journal
 

Blok má pevné matné bílé listy (gramáž 120g) s drobnými černými tečkami vzdálenými 0,5cm.

Desky jsou o něco větší než A5 (aby listy byly dostatečně chráněné).

Přední plastové desky jsou tenčí než u diářů Mocer (blok tedy samostatně nestojí). Pod plastovmi deskami je pevná papírová obálka s plánovacími motivy (je možné je dovybarvit nebo obálku prostříhnout, otočit a namalovat vlastní motiv).

Zadní plastová kapsa obsahuje klopu na zavření diáře, otvor na snadný přístup nebo umístění mobilu. Do kapsy se pohodlně vejde přeložená A4. Kapsa jde opakovaně oteřít a zavřít a pojme velké množství listů, vizitek, samolepek, nebo třeba úzkou washi-pásku či ploché nůžky ve tvaru kolibříka).

Také je možné dokoupit náhradní obálku k diářům 2021 a po prostřihnutí ke kroužkům vložit pod plastové desky a blok tak získá zase nový vzhled.

Na rozšíření bloku doporučuji pořídit náhradní tečkované listy 140g (hodí se na náročnější kresby fixem nebo malby akvarelem).

K bloku se hodí i přívěškové záložky s minerálními kameny.

Tužka není součástí bloku.

 
Ano i tady máme jakési virtuální "sušenky" (soubory cookie). :-) Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním... Více informací zde.