Milé zákaznice, přes prázdniny balíčky odesílám 2x týdně. Děkuji za pochopení a přeji kouzelné léto! Gabi

týdenní diáře limitované edice

Týdenní kroužkové A5 cyklické datované diáře 2022. Nabízí prostor pro Tvůj business i pro Tvou osobní cestu.

Letošní limitkou jsou PEČUJÍCÍ v neobalovaných kašírovaných deskách (jsou pouze v počtu desítek kusů). Diář můžete doplnit sadou samolepek a sladit s tečkovaným blokem ve stejném designu.

 
405
4061405406
Značky
   
 • diář 2022 PEČUJÍCÍ přírodní rostlinky zelená gumička Akce Kód: 979/BEZ
  diář 2022 PEČUJÍCÍ DATOVANÝ TÝDENNÍ DIÁŘ
  Skladem

  Týdenní diář v nových neobalovaných kašírovaných deskách. Obálka je potažená sametovou vrstvou matného lamina, která jí dodává vintage vzhled. Desky nejsou tolik chráněné jako u diářů v plastových deskách, které vydrží netknuté celý rok - tento diář se tak více hodí domů na stůl nebo do kanceláře.

  Obálka je kombinací podkladu barveného kávou a originálních akvarelových maleb lučního kvítí a bylinek. Inspirací je péče, kterou nám věnuje příroda, když jí k tomu dáme příležitost.

  Diář má listy s gramáží 140g a o něco větší kroužkovou vazbu (vejde se tak více vložených listů, a diář se hodí i na obsáhlejší deník); váží cca 490g.

  Diář má navázanou tmavě zelenou gumičku, která slouží jako praktické poutko na tužku a jako stojánek.

  Diář se záložkami navíc obsahuje barevně sladěný aršík s označením jednotlivých měsíců (samolepky potažené vrstvou matného lamina) pro snadnější listování v diáři.

  Diář s papírovou kapsou na formát A6 obsahuje kromě záložek ještě polaminovanou kapsu (vnitřní rozměr 16x11,5cm), která jde pomocí paciček uchytit do kroužků diáře (vyndat a zase vsadit).

  Diář s plastovou kapsou na formát papíru A5 má pevnou tmavě hnědou gumičku. K tomuto diáři také dostanete aršík záložkových štítků k označení jednotlivých měsíců. Váha je 507g.

  Tužka není součástí diáře.

  465 Kč (–13 %)
  od 405 Kč
  Značka: Mocer

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem