Milé zákaznice, jsou tu slevy (i více než 100,- Kč na produkt)! Tak přeji hezký výběr. ;-) Gabi

nástěnný rodinný kalendář

Krásný o originální nástěnný rodinný kalendář vznikl z milé spolupráce dvou českých papírenských značek Mocer a BeNice a malířky a ilustrátorky Báry z Nikolajky. Každá z nás do něj vložila to nejlepší, co umí.

 
365
3661365366
Značky
   
 • NÁSTĚNNÝ KALENDÁŘ 2023 Akce Novinka Kód: 1599
  nástěnný rodinný KALENDÁŘ 2023
  Skladem (>20 ks)

  Jedinečný kreativní nástěnný rodinný kalendář na rok 2023, který pomůže s plánováním chodu celé rodiny, ozdobí Váš domov a zabaví nejen děti, ale všechny tvořivé duše.

  Doplněno krásnými a praktickými samolepkami na označení důležitých dnů a událostí - děti tak přehledně uvidí, kdy se mohou těšit třeba na Vánoce a nenásilnou formou se začnou orientovat v čase. Ke každému měsíci patří obrázek, který jej vystihuje; ročních období jsou barevně odlišena.

  Kalendář má ale ještě další překvapení! - 4 vložené listy k vystřihnutí a vyrábění papírenských drobností (přáníčko, pohledy, rozvrhy, obálka).

  Formát A4. Vytištěno na pevném recyklovaném papíře u nás v ČR.

  Upozornění - od 15.3.2023 zasílám místo tužky "tvořím si svůj svět" bílou tužku "nádech-výdech" v druhé jakosti (má lehce rozmazané lístečky) a pouze ji přikládám (již ji ke kalendáři nenavazuji na gumičku).

  550 Kč (–34 %)
  365 Kč
     
  Značka: Mocer

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem