Milé zákaznice, ještě prosím o chvilku strpení... :-) Mocer 2022 je vytištěný, ale protahuje se termín ve vazárně (část zaměstnanců bylo 14 dní v karanténě); diáře by měli dodat do 25. 10. Vše naskladním najednou. Děkuji za pochopení a trpělivost! Gabi
 

samolepky etikety rámečky

Neohodnoceno
 

Samolepky obdélníkových etiket použitelných buď do diáře Mocer (pasuje přesně do delšího obdélníčku na horní straně týdnů), na jmenovky nebo na sklenice (třeba kořenky nebo domácí zavařeniny) - na skle dobře drží, ale jdou snadno odlepit.

Samolepky jsou nově na kvalitnějším matném papíře a snadno se popisují všemi druhy per včetně gelových a gumovacích; fixů a brush penů i pastelek a tužek!

Dostupnost Momentálně nedostupné
24 Kč
Kategorie samolepky doplňkové
Položka byla vyprodána...
 

Aršík je formátu 10x14cm a obsahuje 4 různě barevné obdélníky.

Bílé obdélníky snadno dobarvíte pastelkami, fixem nebo akvarelem podle potřeby; černá je matná vhodná k popisu bílým gelovým perem (také na e-shopu) a béžový obdélníček má podklad barvený kávou.

Skvěle se k nim hodí pěnová razítka "plody, marmelády na sladko", "úroda, zavařeniny na slano" nebo "bylinky a med", která také najdete na e-shopu.

Dozdobit je také můžete samolepkami přírodního lučního kvítí a bylinek.

Hmotnost 0.02 kg
 
Ano i tady máme jakési virtuální "sušenky" (soubory cookie). :-) Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním... Více informací zde.