Milé zákaznice, mimo sezónu balíčky odesílám ob den. Přeji krásné jarní dny plné naděje. Gabi
 

samolepky záložkové štítky barevné popisovatelné

Neohodnoceno
 

Samolepky ve tvaru štítků, kterými jednoduše označíte potřebné stránky (například jednotlivé měsíční přehledy, důležité stránky, atd.) a snadno se tak v diáři budete orientovat a pohybovat.

Skvěle se hodí pro diáře Mocer ale i další diáře a plánovače s měsíčními přehledy. Opravdová nezbytnost pro pohodlné plánování!

Samolepky jsou nově vytištěné na kvalitnějším matném papíře a snadno se popisují všemi druhy per včetně gelových a gumovacích; fixů a brush penů.

Dostupnost Skladem (>20 ks)
33 Kč
   
Kategorie samolepky doplňkové
 

Aršík o velikosti 10x14cm obsahuje barevně sladěných 24 oboustranných štítků, které jsou popisovatelné.

Je tak možné si vybrat předepsanou stranu, která obsahuje: 12 měsíců, 4 ročních období a hesla "MOJE" "CESTA" "POVINNOSTI" a "RADOSTI" nebo využít "druhou" prázdnou stranu a vytvořit tak vlastní barevnou paletu a osobité štítky podle momentální potřeby.

K popisování se hodí propiska, centropen nebo tenký fix (ten nechejte dostatečně uschnout, aby se nerozmazával). Gelová pera nejsou vhodná.

Ke správnému umístění v Moceru slouží boční označení měsíců (černé rámečky). Štítky jsou o něco širší (aby se pohodlně vešly všechny nápisy), proto je vhodné centrovat střed štítku na střed černého rámečku.

Používá se tak, že se štítek kouskem (cca 3-4mm) podlepí pod stánku, kterou je potřeba označit - potom se přeloží a přelepí přes vrchní část stránky.

Štítek je široký 2cm a výška přeložené části štítku je cca 9mm.

Když štítek přestane být potřeba – viditelná část se jednoduše odstřihne.

Hmotnost 0.002 kg