Milé zákaznice, ještě prosím o chvilku strpení... :-) Mocer 2022 je vytištěný, ale protahuje se termín ve vazárně (část zaměstnanců bylo 14 dní v karanténě); diáře by měli dodat do 25. 10. Vše naskladním najednou. Děkuji za pochopení a trpělivost! Gabi
 

samolepky záložkové štítky neutrální lamino

Neohodnoceno
 

Samolepky ve tvaru štítků, kterými jednoduše označíte potřebné stránky (například jednotlivé měsíční přehledy, důležité stránky, atd.) a snadno se tak v diáři budete orientovat a pohybovat.

Skvěle se hodí pro diáře Mocer ale i další diáře a plánovače s měsíčními přehledy. Opravdová nezbytnost pro pohodlné plánování!

Samolepky jsou pro lepší pevnost opatřeny speciální vrstvou matného lamina.

Dostupnost Momentálně nedostupné
35 Kč
Kategorie samolepky doplňkové
Položka byla vyprodána...
 

Aršík o velikosti 10x14cm obsahuje 20 barevně sladěných oboustranných štítků, které jsou pro lepší pevnost opatřeny speciální vrstvou lamina. Doplňují je dvě samolepky sponkových klipů a dvě samolepky se srdíčky, s jejichž pomocí lze jednoduše vyrobit záložky z obyčejných kancelářských sponek (dvě sponky jsou součástí dodání).

Obsahuje 12 měsíců na taupe barvě (na výběr ze dvou druhů písma podle použití horní nebo spodní strany), 4 roční období a tématická hesla (OSOBNÍ, AKTIVITY, RODINA, DOMOV, ZDRAVÍ, NÁKUPY, ÚKOLY, NÁPADY, INSPIRACE, DÁRKY, FINANCE A PROJEKTY). Tématicky i barevně na ně navazují malé plánovací ikonky barevný mix, které jsou společně se štítky to pravé pro plánování pomocí barevného kódování.

Ke správnému umístění v Moceru slouží boční označení měsíců (černé obdélníčky). Štítky jsou o něco širší (aby se pohodlně vešly všechny nápisy), proto je vhodné centrovat střed štítku na střed černého obdélníčku.

Používají se tak, štítek kouskem po bílou naznačenou rysku, podlepí pod stánku, kterou je potřeba označit - potom se přeloží a přelepí přes vrchní část stránky.

Hmotnost 0.02 kg
 
Ano i tady máme jakési virtuální "sušenky" (soubory cookie). :-) Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním... Více informací zde.