Milé zákaznice, ještě prosím o chvilku strpení... :-) Mocer 2022 je vytištěný, ale protahuje se termín ve vazárně (část zaměstnanců bylo 14 dní v karanténě); diáře by měli dodat do 25. 10. Vše naskladním najednou. Děkuji za pochopení a trpělivost! Gabi
  • 1 z 2
 

samolepky kreslené mix

1 hodnocení
 
 

Autorské ručně kreslené černobílé samolepky s roztomilými plánovacími ikonkami.

S ořezy kolem obrázků pro snadné vyloupnutí a lepení.

Samolepky jsou vytištěné na kvalitním matném papíře (sladěném s papírem diářů Mocer) a jdou snadno dovybarvit pastelkami nebo fixy.

Při nákupu 3 kusů Vás jeden aršík vyjde jen na 26,- Kč.

Dostupnost Zvolte variantu Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné
Varianta
33 Kč 78 Kč od 33 Kč
   
Kategorie samolepky na přehledné plánování
 

Aršík je formátu 10x14cm jako většina samolepek Mocer. Obsahuje 41ks jednotlivě tvarově ořezaných samolepek.

Samolepky obsahují 59 ikonek ze všech oblastí plánování (oslavy, události, aktivity, tvorba, sport, cestování, škola, práce, domov, úklid) a 3 nápisy (oslava, párty a dovolená). Hodí se zejména na konkrétnější týdenní plánování nebo k dotvoření atmosféry v deníčku.

Při nákupu 9 a více aršíků k objednávce dostanete praktickou papírovou kapsu, kterou je pomocí paciček možné vsadit do kroužků diáře Mocer nebo kroužků diářů typu Filofax. Při nákupu 15 a více aršíků k objednávce dostanete pevnější kapsu polaminovanou.

 
Ano i tady máme jakési virtuální "sušenky" (soubory cookie). :-) Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním... Více informací zde.