Milé zákaznice, ještě prosím o chvilku strpení... :-) Mocer 2022 je vytištěný, ale protahuje se termín ve vazárně (část zaměstnanců bylo 14 dní v karanténě); diáře by měli dodat do 25. 10. Vše naskladním najednou. Děkuji za pochopení a trpělivost! Gabi
Novinka Efekt lupa
 

samolepky rámečky opravné

Neohodnoceno
 

Také v diáři neradi škrtáte? Budou se Vám hodit tyto praktické opravné samolepky, které přesně pasují do diáře Mocer.

Samolepky jsou vytištěné na kvalitnějším matném papíře a snadno se popisují všemi druhy per včetně gelových a gumovacích; fixů a brush penů i pastelek a tužek!

Dostupnost Momentálně nedostupné
25 Kč
Kategorie samolepky na přehledné plánování
Položka byla vyprodána...
 

Aršík je formátu 10x14cm jako většina samolepek Mocer. Obsahuje rámečky a obdélníky (čistě bílé a v základních barvách Mocer) a několik nápisů, které využijete, když změníte plány.

Bílé obdélníky a pruhy můžete dovybarvit oblíbeným fixem, pastelkou nebo akvarelovou barvou a dozdobit si tak diář podle svého.

Při nákupu 9 a více aršíků k objednávce dostanete praktickou papírovou kapsu, kterou je pomocí paciček možné vsadit do kroužků diáře Mocer nebo kroužků diářů typu Filofax. Při nákupu 15 a více aršíků k objednávce dostanete pevnější kapsu polaminovanou.

 
Hmotnost 0.02 kg
 
Ano i tady máme jakési virtuální "sušenky" (soubory cookie). :-) Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním... Více informací zde.