Milé zákaznice, objednávky nyní vyřizuji 2x-3x týdně. Děkuji za pochopení a přeji krásné jarní dny! Gabi

Moje cesta na Meet PAPÍR

 

Aneb jak jsme se celá rodina dostali k prodávání na stánku na papírovém veletrhu (což jsem neplánovala ani v nejdivočejším snu).

Akce s nejvíc pozitivní energií za poslední dobu? Tak to byl veletrh Meet PAPÍR, který se konal v sobotu 3. 11. v DUP39.  Trochu studené prostory se rozzářily díky nadšeným vystavovatelům i návštěvníkům – milovníkům papíru a všem těm úžasným produktům. Protože jsem na tomto poli úplný nováček – bylo osvěžující zjistit, že „kolem toho papíru je prostě dobrá komunita“. Tohle se asi musí dělat srdcem – jinak by to zkrátka nefungovalo. Ale skvělá zpráva je, že je nás pořád hodně. ;-)

Jsem moc ráda, že mě pořadatelka Jitka Štádlerová (Korálky dní) přesvědčila k účasti (i když jsem ještě v pondělí nevěděla, jestli na veletrh vůbec budu mít co vzít a panely na stánek jsem vyráběla doma „na koleně“, protože na nic dalšího nebyl budget). Já bych se k tomu sama asi neodhodlala. Týdenní diáře jsem přivezla 2 dny před termínem konání přímo z tiskárny a na akci jsem ještě do diářů dovazovala gumičky. Proto jsem toho také moc neprošla (a nevyfotila), ale to nadšení pro papír prostě bylo cítit ve vzduchu!

Bylo úžasné setkat se s prvními zákazníky a slyšet první pozitivní ohlasy. Vidět, že „stolní diář“ není jen můj bláhový nápad, ale líbí se i dalším ženám. Nástěnný měsíční diář dokonce zaujal i muže. A vlastně i mému muži jsem konečně představila, na čem to už skoro rok dělám. Pro něj je totiž papírový diář naprosto nepochopitelná záležitost, přesto mě celou dobu podporuje, za což jsem mu neskutečně vděčná. A nejvtipnější na tom je, že je na většině fotek a stal se tak trochu tváří Moceru, i když diář ještě pořádně ani nedržel v ruce. :-D Ale to ani nešlo – těch 9 měsíců jsem ho „nosila v břiše = v hlavě“ já.

1 Mocer na MeetPapír

Tohle je moje cácorka, která to tam (stejně jako její starší brácha) celý den statečně vydržela.

 3 Mocer na MeetPapír

Tady najdete spoustu dalších informací a fotografií a můžete tu také vyčkávat na informace o dalším ročníku, který bude podle všeho velký! Facebooková stránka akce MeetPAPÍR

A čekalo mě ještě jedno překvapení. Dostali jsme se do skvělé reportáže od Míši v šálku (kterou jsem zaregistrovala nedávno a moc se mi její práce líbí) – moc děkujeme, velmi si toho vážíme. Zatím tedy z papírového světa máme jen ty diáře, ale když Mocer podpoříte, už mám v hlavě další originální produkty. Více tady: FotoreportazzMeetPapir

Pozn.: Omluvte prosím "kvalitu" fotografií - v té rychlosti to líp nešlo.