První várka diářů 2021 je v tisku! :-) Na e-shopu by měly být k prodeji koncem září. Prozatím probíhá doprodej edice 2020 a balíčky odesílám 1-2x týdně. Přeji pohodový start nového školního roku dětem a hlavně maminkám a všem ostatním kouzelné babí léto! ;-) Gabi

Doprava a platba

Možnosti plateb:

Umožňujeme platbu on-line kartou nebo bankovním převodem na účet: 2501526608/2010 (Fio banka); jako VS uvádějte prosím celé číslo objednávky. Balíček bude odeslán až po připsání platby.

Platba na dobírku není možná.

Na marketech a veletrzích je možná pouze platba kartou.

 

Vybrat si můžete z následujících způsobů dopravy:

Zakladni_dvoubarevna_varianta_W_RGB

doporučení psaní (maximálně 2 diáře + doplňky) = 66,- Kč*; balíček donese Vaše poštovní doručovatelka na korespondenční adresu; při nezastižení adresáta je zásilka uložna na spádové poště 7 dní; na vyžádání je možné zaslat podací číslo a sledovat zásilku; Česká pošta negarantuje dobu dodání, ale obvykle balíček máte druhý pracovní den od odeslání doma.

Pokud Vám tedy přijde potvrzovací e-mail o vyřízení objednávky a během tří dnů neobdržíte balíček ani nenajdete lísteček ve schránce - zavolejte na svou spádovou poštu nebo nebo si napište o zaslání podacího čísla zásilky.

Při objednávce nad 1.200,- Kč ZDARMA.


DPD_logo

balík = 135,- Kč*; balíček doveze kurýr na zadanou adresu; obdržíte e-mail o termínu doručení a sms v den doručení (pokud uvedete svůj e-mail a číslo mobilního telefonu); můžete sledovat trasu kurýra a Vaší zásilky a případně změnit termín doručení v systému dopravce.

Při objednávce nad 1.500,- Kč ZDARMA.

 

OSOBNÍ ODBĚR

Je možný po předchozí telefonické nebo e-mailové dohodě na adrese: Polní 433, Nupaky, okr. Říčany, Praha - východ. Ve výjimečných případech potom dle domluvy (například v OC Chodov Praha, Říčany, atd.).

 

Doprava na Slovensko:

              Českou poštou 313,- Kč*

              DPD 254,- Kč*

Způsob dopravy zvolte ve druhém kroku objednávky (u dopravy na Slovensko zadejte "Zemi doručení - Slovensko" ještě před způsobem dopravy).

 

* Ceny platí pokud v košíku není uvedeno jinak (například akce doprava zdarma).

 

 

Ano i tady máme jakési virtuální "sušenky" (soubory cookie). :-) Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním... Více informací zde.