Milé zákaznice, ještě prosím o chvilku strpení... :-) Mocer 2022 je vytištěný, ale protahuje se termín ve vazárně (část zaměstnanců bylo 14 dní v karanténě); diáře by měli dodat do 25. 10. Vše naskladním najednou. Děkuji za pochopení a trpělivost! Gabi

Doprava a platba

Možnosti plateb:

Umožňujeme platbu on-line kartou nebo bankovním převodem na účet: 2501526608/2010 (Fio banka); jako VS uvádějte prosím celé číslo objednávky. Balíček bude odeslán až po připsání platby.

Pro zahraniční platby: IBAN: CZ9620100000002501526608 .

Platba na dobírku není možná.

Na marketech a veletrzích je možná pouze platba kartou.

 

Vybrat si můžete z následujících způsobů dopravy:

Zakladni_dvoubarevna_varianta_W_RGB

doporučení psaní (maximálně 2 diáře/bloky/náplně + doplňky - jinak nesplňuje podmínku velikosti a váhy balíčk)

běžné doporučené psaní = 66,- Kč*; balíček donese Vaše poštovní doručovatelka na korespondenční adresu; při nezastižení adresáta je zásilka uložna na spádové poště 7 dní; na vyžádání je možné zaslat podací číslo a sledovat zásilku; Česká pošta negarantuje dobu dodání, ale obvykle balíček máte do tří pracovních dnů od odeslání doma.

doporučené psaní - do 2. dne = 88,- Kč*; Česká pošta tyto zásilky vyřizuje prioritně - mělo by být doručeno následující pracovní den po podání zásilky. Balíčky zasílám přednostně hned druhý den po přijetí a uhrazení objednávky (pokud nemám dovolenou); pokud objednáte do 9:00h - odesílám obvykle ještě týž den.

Pokud Vám tedy přijde potvrzovací e-mail o vyřízení objednávky a během tří dnů neobdržíte balíček ani nenajdete lísteček ve schránce - zavolejte na svou spádovou poštu nebo nebo si napište o zaslání podacího čísla zásilky.

Při objednávce nad 1.200,- Kč ZDARMA.


DPD_logo

balík = 135,- Kč*; balíček doveze kurýr na zadanou adresu; obdržíte e-mail o termínu doručení a sms v den doručení (pokud uvedete svůj e-mail a číslo mobilního telefonu); můžete sledovat trasu kurýra a Vaší zásilky a případně změnit termín doručení v systému dopravce. Tyto objednávky vyřizuji přednostně, ale svoz dopravy musím objednat den předem - odesílám tedy nejdříve druhý den po zaevidování uhrazené objednávky.

Při objednávce nad 1.500,- Kč ZDARMA.

 

OSOBNÍ ODBĚR

Je možný po předchozí telefonické nebo e-mailové dohodě na adrese: Polní 433, Nupaky, okr. Říčany, Praha - východ. Ve výjimečných případech potom dle domluvy (například v OC Chodov Praha, Říčany, atd.).

 

Doprava na Slovensko:

              Českou poštou 313,- Kč*

              DPD 254,- Kč*

Způsob dopravy zvolte ve druhém kroku objednávky (u dopravy na Slovensko zadejte "Zemi doručení - Slovensko" ještě před způsobem dopravy).

 

* Ceny platí pokud v košíku není uvedeno jinak (například akce doprava zdarma).

 

 

Ano i tady máme jakési virtuální "sušenky" (soubory cookie). :-) Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním... Více informací zde.