Milé zákaznice, pokud pokukujete po novém jedinečném plánovacím parťákovi - ještě zbývá posledních pár kusů diářů Mocer 2024. Přeji krásné slunné dny! Gabi

Doprava a platba

Možnosti plateb:

Umožňujeme platbu on-line kartou nebo bankovním převodem na účet: 2501526608/2010 (Fio banka); jako VS uvádějte prosím celé číslo objednávky. Balíček bude odeslán až po připsání platby.

Pro zahraniční platby: IBAN: CZ9620100000002501526608 .

Platba na dobírku není možná.

Na marketech a veletrzích je možná pouze platba kartou.

 

Vybrat si můžete z následujících způsobů dopravy:

Zakladni_dvoubarevna_varianta_W_RGB

doporučení psaní (maximálně 2 diáře/bloky/náplně + doplňky - jinak nesplňuje podmínku velikosti a váhy balíčku).

běžné doporučené psaní = 66,- Kč*; balíček donese Vaše poštovní doručovatelka na korespondenční adresu; při nezastižení adresáta je zásilka uložna na spádové poště 7 dní; na vyžádání je možné zaslat podací číslo a sledovat zásilku; Česká pošta negarantuje dobu dodání, ale obvykle balíček máte do tří pracovních dnů od odeslání doma.

doporučené psaní - do 2. dne = 77,- Kč*; Česká pošta tyto zásilky vyřizuje prioritně - mělo by být doručeno následující pracovní den po podání zásilky. Balíčky v sezóně (září až leden) zasílám přednostně (odesílám obvykle v pondělí, ve středu a v pátek).

Pokud Vám tedy přijde potvrzovací e-mail o vyřízení objednávky a během tří dnů neobdržíte balíček ani nenajdete lísteček ve schránce - zavolejte na svou spádovou poštu nebo nebo si napište o zaslání podacího čísla zásilky.

Při objednávce nad 1.300,- Kč ZDARMA.

 

Zasilkovna male

doručení do sítě výdejních míst Zásilkovny = 88,- Kč*; budete informováni e-mailem, že byl balíček podán a sms až bude balíček k vyzvednutí na Vámi vybrané pobočce Zásilkovny (tam je obvykle 2.-3. den od objednání a počká na Vás 5-7 dní podle sezóny). Podané balíčky se načítají a odchází z mé spádové pobočky Zásilkovny druhý den. Platí pro balíčky do 5kg.

Při objednávce nad 1.500,- Kč ZDARMA.

doručení na Vaši adresu přes Zásilkovnu nejvýhodnějším dopravcem = 109,- Kč*; budete informováni e-mailem a SMS o převzetí zásilky nevhodnějším dopravcem (obvykle podávám druhý pracovní den od přijetí uhrazené objednávky) a nejčastěji hned následující den je balíček doručován (v den doručení opět obdržíte e-mail a SMS tentokrát s podrobnějšími informacemi ohledně časového rozmezí doručování).

Při objednávce nad 1.800,- Kč ZDARMA.

 

 

 

OSOBNÍ ODBĚR

11,- Kč (platíte pouze balné) je možný po předchozí telefonické nebo e-mailové dohodě na adrese: Polní 433, Nupaky, okr. Říčany, Praha - východ. Ve výjimečných případech potom dle domluvy (například v OC Chodov Praha, Říčany, atd.).

 

Doprava na Slovensko:

              Zásilkovna 199,- Kč*

Způsob dopravy zvolte ve druhém kroku objednávky (u dopravy na Slovensko zadejte "Zemi doručení - Slovensko" ještě před způsobem dopravy).

 

Doprava do ostatních zemí Evropy

Po předchozí e-mailové domluvě je možné balíček odeslat do dalších zemí Evropy pokud nenastanou nepřevídatelné okolnosti nebo dopravce nezmění smluvní podmínky.

 

* Ceny platí pokud v košíku není uvedeno jinak (například akce doprava zdarma).