Milé zákaznice, e-shop má letní provoz (objednávky odesílám 2x-3x týdně). Děkuji za pochopení a přeji krásné slunné dny! Gabi
Výprodej Efekt lupa
  • 1 z 6
 

samolepky V 2019 štítky předepsané

2 hodnocení
 

Samolepky ve tvaru štítků, kterými jednoduše označíte potřebné stránky (například jednotlivé měsíční přehledy, důležité stránky, atd.) a snadno se tak v diáři budete orientovat a pohybovat.

Skvěle se hodí pro diáře Mocer ale i další diáře a plánovače s měsíčními přehledy. Opravdová nezbytnost pro pohodlné plánování!

Samolepky jsou pro lepší pevnost opatřeny speciální vrstvou matného lamina.

Dostupnost Skladem (2 ks)
Běžná cena 39 Kč
Ušetříte 14 Kč (–35 %)
25 Kč
   
Kategorie doprodej
 

Aršík o velikosti 10x14cm obsahuje 20 barevně sladěných oboustranných štítků, které jsou pro lepší pevnost opatřeny speciální vrstvou lamina. Doplňují je dvě samolepky sponkových klipů a dvě samolepky se srdíčky, s jejichž pomocí lze jednoduše vyrobit záložky z obyčejných kancelářských sponek.

Obsahuje 12 měsíců na taupe barvě (na výběr ze dvou druhů písma podle použití horní nebo spodní strany), 4 roční období a tématická hesla (OSOBNÍ, AKTIVITY, RODINA, DOMOV, ZDRAVÍ, NÁKUPY, ÚKOLY, NÁPADY, INSPIRACE, DÁRKY, FINANCE A PROJEKTY). Tématicky i barevně na ně navazují malé plánovací ikonky barevný mix, které jsou společně se štítky to pravé pro plánování pomocí barevného kódování.

Ke správnému umístění v Moceru slouží boční označení měsíců (černé obdélníčky). Štítky jsou o něco širší (aby se pohodlně vešly všechny nápisy), proto je vhodné centrovat střed štítku na střed černého obdélníčku.

Používá se tak, že se štítek kouskem (cca 2mm) podlepí pod stánku, kterou je potřeba označit - potom se přeloží a přelepí přes vrchní část stránky.

Štítek je široký 2cm a výška přeložené části štítku je cca 9mm.

Když štítek přestane být potřeba – viditelná část se jednoduše odstřihne.

Hmotnost 0.003 kg