První várka diářů 2021 je v tisku! :-) Na e-shopu by měly být k prodeji koncem září. Prozatím probíhá doprodej edice 2020 a balíčky odesílám 1-2x týdně. Přeji pohodový start nového školního roku dětem a hlavně maminkám a všem ostatním kouzelné babí léto! ;-) Gabi

Informace k objednávkám

 

Důležité informace k objednávkám…

Objednávky v sezóně (listopad a prosinec) vyřizuji minimálně 3x týdně. Při zadání objednávky Vám přijde automatický e-mail o jejím obdržení. Další e-mail dostanete, až když balíček odešlu (pokud tedy není nějaký problém s platbou) a ve všech případech dopravy by měl být balíček nejpozději do 3 dnů u Vás nebo na spádové poště. V případě, že tomu tak není – určitě se ozvěte (nejlépe e-mailem na gabi@mocer.cz a uveďte prosím číslo objednávky). Mohu Vám poslat podací číslo zásilky, kterou můžete dohledat na tomto odkazu: https://www.postaonline.cz/trackandtrace

Neuhrazené objednávky, u kterých 14 dní nikdo nereaguje na e-mail případně sms – stornuji.

Snažte se prosím uvést co nejpřesněji doručovací adresu. Často provádím téměř „detektivní práci“ když dohledávám neexistující PSČ a podobně. :-) PSČ je nejlepší uvádět bez mezery.

V mém e-shopu se určitě nebojte registrovat. Nijak kontakty „nezneužívám“ – upřímně se v těch všech možnostech ještě ani nevyznám. Vážím si toho, když se na e-shop vracíte – jen není v mých silách dohledat nebo si dokonce pamatovat všechny zákazníky a fanoušky Moceru. Ale možná se mi časem podaří rozšířit moduly e-shopu a budu moct stálým zákazníkům poskytovat bonusy a speciální akce – to vše ale jde pouze v případě registrovaných zákazníků. Nyní mi systém nově přidává ikonku smajlíka u všech, kdo objedná alespoň 3x – takže potom do balíčku ráda přidám malý dárek. Rozhodně se nebojte zahlcení pošty reklamou nebo newslettery. Pokud už něco pošlu – tak to bude opravdu důležité nebo informace o slevách a dalších výhodách. A navíc je to pro Vás praktické – nemusíte dokola stále vše vyplňovat.

Pokud máte nějaký požadavek nebo mi chcete poslat vzkaz - napište mi to do poznámky k objednávce.

Jak správně postavit diář najdete nově na zadní straně diáře nebo ve videu na YouTube kanále Mocer.

 

…a jak chystám balíčky:

Snažím se balit co nejvíce ekologicky. Většinu obsahu krabičky můžete nějak využít nebo recyklovat.

Používám kartonové nebělené krabičky, které by se měly bez problémů rozložit na kompostu, a které zalepuji papírovou lepicí páskou (dost bylo izolep!). Pouze v případě větších objednávek nebo dárkových balíčků mám k dispozici větší bílé krabičky a ty je potřeba zafixovat páskou plastovou. Také samotné samolepky posílám v bublinkové obálce - je to z důvodu, že samolepky nemají žádný obal a při dešti by se v obyčejné obálce mohly poničit. Jediné produkty, které jsou balené v plastu jsou některé zdobící samolepky a tečkované listy (jiná možnost oddělení po 10ks v tiskárně bohužel nebyla).

Sice by asi vypadalo lépe, kdybych přidávala hedvábný papír, speciální drť nebo něco podobného – ale sama nemám ráda, když vyhazuji ta kvanta výplňových materiálů. Proto do balíčků přidávám jen kousek zmačkaného papíru.

Pokud byste náhodou v balíčku našly nějaký plast (například potravinovou fólii) – což bývá obvykle u větších objednávek, když musím „vycpat“ zbytek krabice – používám pouze materiál, který mi došel s jinými balíčky (paradoxně třeba ty papírové krabičky mi chodí omotané v několika metrech plastové fólie :-/ ).

Pokud nekompostujete – můžete krabičky využít na washi-pásky, samolepky, fixy nebo jiné poklady.

Náramky Vám přijdou v ručně šitých filcových kapsičkách, které můžete dál používat na uschování nebo jako cestovní pouzdro (do malé kapsičky od přívěskové záložky se Vám vejdou třeba oblíbené náušničky nebo památeční zoubek dětí). Kapsičky šiju sama na šicím stroji mojí mamky. ;-)

Ke každému diáři přidávám ručně psanou motivační kartičku – pokud chystáte diář jako dárek – napište mi do poznámky k objednávce – pro koho je diář určený a pro koho má být kartička nadepsaná. Kartičku si můžete vlepit do diáře nebo ji dát do kapsy a může Vás provázet celým rokem stejně jako Mocer.

Do balíčků také dávám ukázkově vyplněné stránky, které (po prostřihnutí ke všem kroužkům) můžete vsadit do diáře a mít tak první měsíce „návod na použití“ na očích – přímo v diáři.

 balíčky Mocer   děkovné kartičky   krabičky na washi pásky

 

Ano i tady máme jakési virtuální "sušenky" (soubory cookie). :-) Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním... Více informací zde.