Milé zákaznice, pokud pokukujete po novém jedinečném plánovacím parťákovi - ještě zbývá posledních pár kusů diářů Mocer 2024. Přeji krásné slunné dny! Gabi

Informace k objednávkám

 

Důležité informace k objednávkám…

Objednávky v sezóně (listopad a prosinec) vyřizuji minimálně 3x týdně. Při zadání objednávky Vám přijde automatický e-mail o jejím obdržení. Další e-mail dostanete, až když balíček odešlu (pokud tedy není nějaký problém s platbou) a ve všech případech dopravy by měl být balíček nejpozději do 3 dnů u Vás nebo na spádové poště. V případě, že tomu tak není – určitě se ozvěte (nejlépe e-mailem na gabi@mocer.cz a uveďte prosím číslo objednávky). V případě dopravy Českou poštou (doporučené psaní) Vám mohu poslat podací číslo zásilky, kterou můžete dohledat na tomto odkazu: https://www.postaonline.cz/trackandtrace

Neuhrazené objednávky, u kterých 14 dní nikdo nereaguje na e-mail případně sms – stornuji.

Snažte se prosím uvést co nejpřesněji doručovací adresu. Často provádím téměř „detektivní práci“ když dohledávám neexistující PSČ a podobně. :-) PSČ je nejlepší uvádět bez mezery.

V mém e-shopu se určitě nebojte registrovat. Nijak kontakty „nezneužívám“ – upřímně se v těch všech možnostech ještě ani nevyznám. Vážím si toho, když se na e-shop vracíte – jen není v mých silách dohledat nebo si dokonce pamatovat všechny zákazníky a fanoušky Moceru. Ale možná se mi časem podaří rozšířit moduly e-shopu a budu moct stálým zákazníkům poskytovat bonusy a speciální akce – to vše ale jde pouze v případě registrovaných zákazníků. Nyní mi systém nově přidává ikonku smajlíka u všech, kdo objedná alespoň 3x – takže potom do balíčku ráda přidám malý dárek. Rozhodně se nebojte zahlcení pošty reklamou nebo newslettery. Pokud už něco pošlu – tak to bude opravdu důležité nebo informace o slevách a dalších výhodách. A navíc je to pro Vás praktické – nemusíte dokola stále vše vyplňovat.

Pokud máte nějaký požadavek nebo mi chcete poslat vzkaz - napište mi to do poznámky k objednávce.

Jak správně postavit diář najdete nově na zadní straně diáře nebo ve videu na YouTube kanále Mocer.

 

…a jak chystám balíčky:

Snažím se balit co nejvíce ekologicky. Většinu obsahu krabičky můžete nějak využít nebo recyklovat.

Používám kartonové nebělené krabičky, které by se měly bez problémů rozložit na kompostu, a které zalepuji papírovou lepicí páskou (dost bylo izolep!). Pouze v případě větších objednávek nebo dárkových balíčků mám k dispozici větší bílé krabičky a ty je potřeba zafixovat páskou plastovou. Také samotné samolepky posílám v bublinkové obálce - je to z důvodu, že samolepky nemají žádný obal a při dešti by se v obyčejné obálce mohly poničit.

Sice by asi vypadalo lépe, kdybych přidávala hedvábný papír, speciální drť nebo něco podobného – ale sama nemám ráda, když vyhazuji ta kvanta výplňových materiálů. Proto do balíčků přidávám jen kousek zmačkaného papíru (buď recyklovaného nebo tenkého bílého - ten někdy dostávám v arších z tiskárny a je to jejich odpadový materiál - jsou jimi proloženy papíry do tiskových strojů).

Pokud byste náhodou v balíčku našly nějaký plast (například potravinovou fólii) – což bývá obvykle u větších objednávek, když musím „vycpat“ zbytek krabice – používám pouze materiál, který mi došel s jinými balíčky (paradoxně třeba ty papírové krabičky mi chodí omotané v několika metrech plastové fólie :-/ ).

Pokud nekompostujete – můžete krabičky využít na washi-pásky, samolepky, fixy nebo jiné poklady.

Náramky Vám přijdou v ručně šitých filcových kapsičkách, které můžete dál používat na uschování nebo jako cestovní pouzdro. Kapsičky šiju sama na šicím stroji mojí mamky. ;-)

Ke každému diáři přidávám ručně psanou motivační kartičku – pokud chystáte diář jako dárek – napište mi do poznámky k objednávce – pro koho je diář určený a pro koho má být kartička nadepsaná. Kartičku si můžete vlepit do diáře nebo ji dát do kapsy a může Vás provázet celým rokem stejně jako Mocer.

 

 balíčky Mocer   děkovné kartičky   krabičky na washi pásky