Milé zákaznice, e-shop má letní provoz (objednávky odesílám 2x-3x týdně). Děkuji za pochopení a přeji krásné slunné dny! Gabi

jak vznikl...

 

KDO JE MOCER?


Konečně je na světě!

Moje 3. miminko… Je to kluk, dala jsem mu jméno Mocer a už teď vím, že od začátku celý svůj život zasvětil ženám.

Přišel tak trochu nečekaně a přesvědčil mě, že si zaslouží mou pozornost a své místo na světě. A pak rostl… místo v mém břiše v mojí hlavě. Už svým vývojem mi ukázal, jak fungují biorytmy, čtvero ročních období, moje cykličnost. A vím, že mě – stejně jako moje první dvě děti – toho ještě hodně naučí. Budu ho mít v ruce každý den roku a vím, že čas, který mu věnuju, mi mnohonásobně vrátí.

Až vyroste, bude pokračovat ve svém poslání podporovat ženy a hlavně tu svojí vyvolenou. Bude si ji hýčkat, pomáhat jí plnit si sny. Bude to její nejbližší přítel, zpovědník i rádce. S ním bude moct být opravdu sama sebou.

Pro mě jako mámu je samozřejmě dokonalý (dala jsem do něj kus sebe). A až si ho jednou odvede jiná; věřím, že ocení, co všechno jsem ho naučila.

S pokorou doufám, že si potom stejně jako teď já s láskou řekne: „On je ten pravý; Miluju ho. Je nejlepší; je můj. Půjdeme spolu Mojí cestou rokem a životem.“

 

Mocer SDÍLÍCÍ  Mocer srdce  Mocer INSPIRATIVNÍ

 

A neobešlo by se to ani bez sudičky/grafičky Terez, která Mocer zpracovala do podoby k tisku. Tady najdete další její práci:

logo_laterez