Právě pracuji na naskladnění e-shopu (diáře 2020 by měly být do konce září). Objednávky zatím vyřizuji jednou týdně. Přeji krásný každý den v roce! ;-) Gabi

kdo za tím stojí (sedí, někdy leží)? :-)

 

KDO JSEM?

Jsem žena... která si stále více uvědomuje krásu a sílu svého ženství a snaží se pochopit svoji cykličnost.
Návrhářka... která s radostí rozvíjí svou kreativitu v různých oblastech a zjišťuje, co všechno je možné.
Máma... která se pořád učí opouštět staré a nepotřebné vzorce a výchovné programy, bezprostředně se radovat se svými dětmi, být jim oporou a dávat jim bezpodmínečnou lásku a přesto jim ponechat jejich volnost a svobodu.
Jsem také manželka... která je vděčná za muže, o kterého se může s důvěrou opřít a společně s ním budovat harmonické partnerství.

Ale především jsem duše/bytost světla, která hledá odpovědi na své otázky a pochybnosti v této virtuální hře jménem život.

Je to cesta - tajemná, radostná, učící, objevná, občas trnitá, ale vždy fascinující a krásná. A protože střípky na cestě je potřeba si někdy poskládat (hledat poznatky, příčiny, důvody a souvislosti), někdy je fajn si zaznamenávat různé prožitky (emoce, intuitivní myšlenky, sny, zdánlivě nesouvisející události, neskutečné náhody a všechny různé synchronicity) a zároveň se ale člověk musí orientovat v reálném životě a čase (musí i trochu plánovat a trochu organizovat), proto všechno vznikl tento diář. Diář, kterému jsem dala jméno Mocer - Moje cesta rokem. Teď ho s láskou nabízím i Vám a věřím, že i Vám bude jedním z pomocníků k nalezení opravdového vnitřního štěstí a sebe sama.

Věřím, že i Vám přinese jeho vyplňování tolik radosti, výzev a splněných snů jako mně jeho navrhování.

 

Mocný celý rok přeje

 podpis Gabriela

Gabriela Hrábková návrhářka Gabriela Hrábková máma Gábi Hrábková

 www.gabrielahrabkova.cz

www.ghdesign.cz

Rozhovor pro Podnikavou ženu. Děkuji!

Ano i tady máme jakési virtuální "sušenky" (soubory cookie). :-) Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním... Více informací zde.