Milé zákaznice, ještě prosím o chvilku strpení... :-) Mocer 2022 je vytištěný, ale protahuje se termín ve vazárně (část zaměstnanců bylo 14 dní v karanténě); diáře by měli dodat do 25. 10. Vše naskladním najednou. Děkuji za pochopení a trpělivost! Gabi
Tip Efekt lupa
  • 1 z 6
 

plastová záložka praktická záložka do diářů Mocer

Neohodnoceno
 

Praktická plastová záložka do diáře ideální k založení aktuálního týdne. Na horní straně má výstupek, který přesahuje - jde za něj snadno zachytit a snáž pak otevřít diář na aktuální straně (je možné sem i nalepit polovinu štítku nebo některý z rámečků ze samolepek Mocer).

Zacvakává se do kroužků diáře pomocí "paciček" a lze ji libovolně přesouvat.

Z průhledného plastu s jemným zrnem (z jedné strany matná, z druhé strany lesklá).

 

Vyrobeno pro Mocer v České republice.

Dostupnost Momentálně nedostupné
19 Kč
Kategorie plastové záložky
Položka byla vyprodána...
 

Vnější maximální rozměry cca 8,3 x 10,9cm.

Rozteč mezi kroužky cca 7,6cm (pasuje do velké twin vazby diářů Mocer).

Na spodní stranu záložky si můžete nalepit malé lepíky na poznámky nebo kolem záložky obmotat kus své oblíbené washi-pásky a mít ji tak stále po ruce. Na horní stranu zase můžete nalepit své oblíbené samolepky, které se v tomto týdnu chystáte použít nebo které Vám zbyly na aršíku. Případně jde pokreslit centropenem nebo gumovacím permanentním fixem a narýsovat si na záložku třeba pravítko.

Slouží také jako praktická šablona na kreslení linek a rámečků.

 

Samolepky, lepíky ani washi-páska nejsou součástí.

Hmotnost 0.001 kg
 
Ano i tady máme jakési virtuální "sušenky" (soubory cookie). :-) Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním... Více informací zde.