Milé zákaznice, e-shop má letní provoz (objednávky odesílám 2x-3x týdně). Děkuji za pochopení a přeji krásné slunné dny! Gabi
 

samolepky rámečky Mocer

Neohodnoceno
 

Praktické rámečky na zvýraznění toho nejdůležitějšího a pro přehlednější plánování v diáři zejména v týdenních přehledech.

Zvýhodněná cena je z důvodu, že u některých aršíků jde hůře odlepit jeden rámeček v levém horním rohu.

Samolepky jsou vytištěné na kvalitnějším matném papíře a snadno se popisují všemi druhy per včetně gelových a gumovacích; fixů a brush penů i pastelek a tužek. Papír je hladký a tak je gelová pera potřeba nechat dostatečně dlouho zaschnout nebo psát už na nalepený štítek.

Jsou v barvách typických pro diář Mocer.

Dostupnost Skladem (7 ks)
Běžná cena 26 Kč
Ušetříte 1 Kč (–3 %)
25 Kč
   
Kategorie rámečky a proužky
 

Aršík o rozměru 10x14cm obsahuje 27 samolepek různých tvarů s různou kresbou, které sedí do měsíčních i týdenních rámečků Mocer.

Zvýhodněná cena je z důvodu, že u některých aršíků jde hůře odlepit jeden rámeček v levém horním rohu.

Nově aršíky obsahují dva proužky s kolečky na odškrtávání důležitých úkolů týdne (pasují pod kalendárium do místa na poznámky).

Při nákupu 9 a více aršíků k objednávce dostanete praktickou papírovou kapsu, kterou je pomocí paciček možné vsadit do kroužků diáře Mocer nebo kroužků diářů typu Filofax. Při nákupu 15 a více aršíků k objednávce dostanete pevnější kapsu polaminovanou.

 
Hmotnost 0.002 kg