Milé zákaznice, objednávky nyní vyřizuji 2x-3x týdně. Děkuji za pochopení a přeji krásné jarní dny! Gabi

diáře limitky 2024

 
549
5991549599
Značky

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

   
 • DIÁŘ 2024 05 VNÍMAJÍCÍ Kód: 2005/S G
  diář 2024 VNÍMAJÍCÍ s kapsičkou
  Vyprodáno

  Týdenní kroužkový A5 datovaný diář 2024. Nabízí prostor pro Tvou rodinu, Tvůj business i Tvou osobní cestu.

  Diář v kvalitních kašírovaných deskách se sametovou vrstvou lamina je vyroben ve velmi limitovaném počtu! Neutrální starorůžová obálka s drobnými kvítky a motýly vypadá na první pohled nenápadně, ale o to více si ji během roku zamilujete.

  Ke všem variantám dostanete zdarma praktickou vloženou A6 kapsu opatřenou vrstvou sametově matného lamina s pacičkami, pomocích kterých jde "zavěsit" do kroužkové vazby kamkoli do diáře (pokud kapsičku chcete vlepit na vnitřní část zadních desek - napište mi to prosím do poznámky k objednávce - například heslem: "vlepit kapsu")

  Vybrat můžete cenově zvýhodněné sady - obsah jednotlivých variant je specifikován v podrobném popisu níže a zobrazen na fotografiích (u komplet varianty ušetříte více než 100,- Kč! - k dispozici bude jen pár kousků).

  I tento diář umí stát na stole jako stolní kalendář (jako pojistka proti rozevření slouží praktická gumička).


  od 599 Kč
 • PLYNOUCÍ s gumičkou Kód: 2008/BEZ
  diář 2024 PLYNOUCÍ
  Momentálně nedostupné

  Týdenní kroužkový A5 datovaný diář 2024. Nabízí prostor pro Tvou rodinu, Tvůj business i Tvou osobní cestu.

  Limitovaná obálka s motivem krajinky a mlýnu, který může evokovat cestu karmy (Boží mlýny...) nebo jen pohodově plynoucí horký letní den... Kreslila jsem jako jeden z mých prvních projektů na iPadu a obrázek byl inspirován motivem mlýnu od jiného autora.

  Vybrat můžete cenově zvýhodněné sady - obsah jednotlivých variant je specifikován v podrobném popisu níže a zobrazen na fotografiích (u komplet varianty ušetříte více než 100,- Kč!).

  Všechny varianty diáře mají pevné přední průhledné ochranné desky a praktickou plastovou zadní kapsu s klopou na zavírání a umí stát na stole jako stolní kalendář.


  od 549 Kč
  Značka: Mocer

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem