Milé zákaznice, objednávky nyní vyřizuji 2x-3x týdně. Děkuji za pochopení a přeji krásné jarní dny! Gabi
Novinka Efekt lupa
  • 1 z 2
 

fix popisovač akrylový bílý

Neohodnoceno
 

Bílý akrylový fix se šíří stopy 0,7 mm v prémiové kvalitě. Nejkvalitnější hrot a perfektní inkoust, který překvapí perfektními krycími vlastnostmi i na tmavém povrchu.

Akrylový inkoust na vodní bázi na většinu povrchů (papír, kámem, dřevo, plast,...).

Před použitím je fix potřeba dobře protřepat (alespoň 10x) a aktivovat (stlačováním hrotu dovnitř těla fixu dokud do něj nenateče barva) a po každém použití důkladně uzavřít.

Dostupnost Skladem (1 ks)
33 Kč
   
Kategorie fixy a brush peny
 

Akrylové fixy je potřeba skladovat vždy v leže, aby nedocházelo k zasychání barvy, vysychání hrotu a ulehčila se práce na dalších projektech. Při skladování hrotem nahoru může docházet k ukládání akrylu ve spodní části fixu a následně může být obtížnější promíchání a barva následně nemusí mít správné krycí vlastnosti; stejně tak může díky tomuto způsobu skladování dojít k vysychání barvy v hrotu. Při skladování fixu hrotem dolů může dojít k ucpání pumpovacího mechanismu. Pokud chceme zajistit co nejvyšší životnost akrylových fixů, vždy skladujme v leže při pokojové teplotě. Ideální teplota by neměla být nižší než 15 stupňů a vyšší než 27 stupňů. Fixy by neměly přejít mrazem.

 

UPOZORNĚNÍ:

Akrylová fixa není hračka a není určena pro děti. Fixy obsahují malé části - hroty či víčka, které děti snadno vytáhnou a mohou způsobit zadušení. Barva, obsažena ve fixu, je po zaschnutí voděodolná, takže hrozí i ušpinění oblečení, nábytku aj.

Při práci s akrylovými fixy dbejte opatrnosti při protřepávání a zkontrolujte, je-li víčko zavřené, aby nedošlo k potřísnění (nejen) oblečení.

Barva by v žádném případě neměla přijít do kontaktu s potravinami, aby nedošlo k možnosti požití barvy.

V případě nepříznivých venkovních teplot (nad 25 °C a pod 5 °C) nedoporučuji jejich zaslání do venkovních výdejních míst. Zboží poškozené vlivem počasí není možné reklamovat.

Hmotnost 0.01 kg