Milé zákaznice, objednávky nyní vyřizuji 2x-3x týdně. Děkuji za pochopení a přeji krásné jarní dny! Gabi
 

samolepky záložkové štítky barevné popisovatelné

Neohodnoceno
 

Samolepky ve tvaru štítků, kterými jednoduše označíte potřebné stránky (například jednotlivé měsíční přehledy, důležité stránky, atd.) a snadno se tak v diáři budete orientovat a pohybovat.

Skvěle se hodí pro diáře Mocer ale i další diáře a plánovače s měsíčními přehledy. Opravdová nezbytnost pro pohodlné plánování!

Samolepky jsou nově vytištěné na kvalitnějším matném papíře a snadno se popisují všemi druhy per včetně gelových a gumovacích; fixů a brush penů.

Dostupnost Skladem (7 ks)
27 Kč
   
Kategorie doplňky k diáři
 

Aršík o velikosti 10x14cm obsahuje barevně sladěných 24 oboustranných štítků, které jsou popisovatelné.

Je tak možné si vybrat předepsanou stranu, která obsahuje: 12 měsíců, 4 ročních období a hesla "MOJE" "CESTA" "POVINNOSTI" a "RADOSTI" nebo využít "druhou" prázdnou stranu a vytvořit tak vlastní barevnou paletu a osobité štítky podle momentální potřeby.

K popisování se hodí propiska, centropen nebo tenký fix (ten nechejte dostatečně uschnout, aby se nerozmazával). Gelová pera nejsou vhodná.

Ke správnému umístění v Moceru slouží boční označení měsíců (černé rámečky). Štítky jsou o něco širší (aby se pohodlně vešly všechny nápisy), proto je vhodné centrovat střed štítku na střed černého rámečku.

Používá se tak, že se štítek kouskem (cca 3-4mm) podlepí pod stánku, kterou je potřeba označit - potom se přeloží a přelepí přes vrchní část stránky.

Štítek je široký 2cm a výška přeložené části štítku je cca 9mm.

Když štítek přestane být potřeba – viditelná část se jednoduše odstřihne.

Hmotnost 0.002 kg