Milé zákaznice, mimo sezónu balíčky odesílám ob den. Přeji krásné jarní dny plné naděje. Gabi
  • 1 z 2
 

blok OBOHACUJÍCÍ TEČKOVANÝ BLOK

4 hodnocení
 

Krásný tečkovaný blok s praktickými pevnými plastovými deskami, papírovou obálkou s ručně malovanými květy a praktickou plastovou kapsou.

Obsahuje 80 listů (160 stran) rozměru A5.

Součástí bloku je fuchsiová gumička na zavření diáře a na umístění tužky (gumička funguje také jako záložka).

Vhodný na poznámky nebo jako zásobárna tečkovaných listů do diářů Mocer.

Skvělý také na bullet journal!

Nejoriginálnější tečkovaný blok na trhu.

Dostupnost Skladem (>20 ks)
365 Kč
   
Kategorie bloky a bullet journal
 

Blok má pevné matné bílé listy (gramáž 120g) s drobnými černými tečkami vzdálenými 0,5cm (lze jej tedy snadno používat jako na psaní jako linkovaný, na tabulky jako čtverečkovaný - tečky Vás vedou, ale i na náčrty jako skicák).

Desky jsou o něco větší než A5 (aby listy byly dostatečně chráněné).

Pod horními plastovými deskami je pevná papírová obálka s motivy kvítí z našich luk a přírodních zahrad. Najdete na ní: chrpu horskou, kohoutek luční, krásenku, len setý, lupinu (vlčí bob), třapatku nachovou, vikev huňatou, violku vonnou, levanduli a zvonek luční.

Zadní plastová kapsa obsahuje klopu na zavření bloku, otvor na snadný přístup nebo umístění mobilu. Do kapsy se pohodlně vejde přeložená A4. Kapsa jde opakovaně oteřít a zavřít a pojme velké množství listů, vizitek, samolepek, nebo třeba úzkou washi-pásku či ploché nůžky ve tvaru kolibříka).

Také je možné dokoupit náhradní obálky k diářům a po prostřihnutí ke kroužkům vložit pod plastové desky - blok tak získá zase nový vzhled.

Na rozšíření bloku doporučuji pořídit náhradní tečkované listy 120g nebo 140g (ty se hodí na náročnější kresby fixem nebo malby akvarelem).

K bloku se hodí také kapsa na samolepky, štítkové záložky, plastové záložky nebo přívěškové záložky s minerálními kameny.

Hmotnost 0.38 kg