Milé zákaznice, objednávky nyní vyřizuji 2x-3x týdně. Děkuji za pochopení a přeji krásné jarní dny! Gabi
 

blok OBOHACUJÍCÍ TEČKOVANÝ BLOK

16 hodnocení
 

Krásný tečkovaný blok s praktickými pevnými plastovými deskami, papírovou obálkou s ručně malovanými květy a praktickou plastovou kapsou.

Obsahuje 80 listů (160 stran) rozměru A5 s gramáží 120g.

Součástí bloku je fuchsiová gumička na zavření diáře a na umístění tužky (gumička funguje také jako záložka).

Vhodný na poznámky nebo jako zásobárna tečkovaných listů do diářů Mocer.

Skvělý také na bullet journal!

Nejoriginálnější tečkovaný blok na trhu.

Dostupnost Skladem (6 ks)
Běžná cena 365 Kč
Ušetříte 32 Kč (–8 %)
333 Kč
   
Kategorie bloky a bullet journal
 

Blok má pevné matné bílé listy (gramáž 120g) s drobnými černými tečkami vzdálenými 0,5cm (lze jej tedy snadno používat jako na psaní jako linkovaný, na tabulky jako čtverečkovaný - tečky Vás vedou, ale i na náčrty jako skicák).

Desky jsou o něco větší než A5 (aby listy byly dostatečně chráněné).

Pod horními plastovými deskami je pevná papírová obálka s motivy kvítí z našich luk a přírodních zahrad. Najdete na ní: chrpu horskou, kohoutek luční, krásenku, len setý, lupinu (vlčí bob), třapatku nachovou, vikev huňatou, violku vonnou, levanduli a zvonek luční.

Zadní plastová kapsa obsahuje klopu na zavření bloku, otvor na snadný přístup nebo umístění mobilu. Do kapsy se pohodlně vejde přeložená A4. Kapsa jde opakovaně oteřít a zavřít a pojme velké množství listů, vizitek, samolepek, nebo třeba úzkou washi-pásku či ploché nůžky ve tvaru kolibříka).

Také je možné dokoupit náhradní obálky k diářům a po prostřihnutí ke kroužkům vložit pod plastové desky - blok tak získá zase nový vzhled.

Na rozšíření bloku doporučuji pořídit náhradní tečkované listy 120g nebo 140g (ty se hodí na náročnější kresby fixem nebo malby akvarelem).

K bloku se hodí také kapsa na samolepky, štítkové záložky, plastové záložky nebo přívěškové záložky s minerálními kameny.

Hmotnost 0.38 kg